Szwedzka karma dla psa i kota z dostawą do domu

Szwedzka karma dla psa i kota z dostawą do domu

W Husse staramy się zapewnić naszym Klientom najlepszą możliwą obsługę i zaoferować bezpłatną dostawę do domu karmy dla psa i kota. Kupując nasze produkty nie musisz martwić się kolejkami w sklepie lub dźwiganiem ciężkich worków z karmą dla psa lub karmą dla kota. Cenimy Twój czas, dlatego dostarczymy Twoje zamówienie pod same drzwi, o dogodnej dla Ciebie porze!

Znalezienie odpowiedniej karmy dla psa nie zawsze jest łatwe, to samo dotyczy karmy dla kota. Nasze produkty są dostępne wyłącznie u lokalnych Dystrybutorów Husse, którzy są przeszkoleni z zasad żywienia psów i kotów oraz w naszym sklepie internetowym. Dzięki temu karma dla psa lub karma dla kota jest dobierana indywidualnie dla Twojego pupila!
Z Husse kupisz najwyższej jakości szwedzką karmę dla psa lub karmę dla kota z bezpłatną dostawą do Twojego domu!

Bezpłatna dostawa do domu karmy dla psa i kota dotyczy zamówień o łącznej wartości przekraczającej 50,00 zł. W przypadku zamówień o wartości poniżej 50,00 zł koszt dostawy to 15,00 zł. Pamiętaj, że w Husse oferujemy nie tylko karmę dla psów czy karmę dla kotów, ale również smakołyki, suplementy, kosmetyki i akcesoria.

Scroll