Nie wiesz jaką karmę wybrać dla swojego pupila - odpowiedz na kilka prostych pytań i skorzystaj z naszych rekomendacji >>

Karmy dla zwierząt w Rudzie Śląskiej od Husse

Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem Husse i zamów karmę dla psa lub karmę dla kota z dostawą pod same drzwi. Twoje zamówienie dowieziemy na Rudę, Bielszowice, Nowy Bytom czy Halembę. Doradzimy Ci, jaki pokarm będzie odpowiednim wyborem dla Twojego zwierzaka. 

Pies w mieście - to musisz wiedzieć!

Jako opiekun psa mieszkającego w mieście musisz pamiętać, że spoczywa na Tobie kilka obowiązków. Pierwsza i najważniejsza rzecz to właściwa opieka nad czworonogiem. W miejscach publicznych pamiętaj o prowadzeniu psa na smyczy, żeby Twój zwierzak nie stwarzał zagrożenia dla ruchu ulicznego ani nie utrudniał przejścia pieszym. Zwolnienie psa ze smyczy możliwe jest w mało uczęszczanych miejscach, daleko od zabudowań, obiektów iużyteczności publicznej, ale pod warunkiem, że pies ma kaganiec i opanowaliście z pupilem przywołanie. W sytuacji, gdzie Twój pupil wyrządził jakąś szkodę, niezależnie czy pies był pod Twoją opieką czy nie, Twoim obowiązkiem jest naprawienie wyrządzonej krzywdy. Do Twoich obowiązków należy także sprzątanie po psie. Jeżeli sprawujesz opiekę nad psem rasy uznawanej za agresywną, potrzebna Ci zgoda organu gminy na utrzymywanie takiego psa. W Rudzie Śląskiej musisz też pamiętać, że jako opiekun psa masz obowiązek uiścić roczną opłatę od posiadania psa. Opłatę w wysokości 72 złotych od każdego psa należy wpłacić na rachunek Urzędu Miasta Ruda Śląska do 31 marca.

Pies w Rudzie Śląskiej - gdzie zabrać pupila na spacer?

W ramach budżetu obywatelskiego w parku miejskim przy Parkowej powstał pierwszy w mieście wybieg dla psów. To niewielki teren zielony z polanką, wyposażony w śluzę wejściową, psie pakiety i ławeczki dla opiekunów. Sprawdź, jakie zasady musisz znać na psim wybiegu. Ale wybieg dla psów to nie jedyne miejsce, na spacer z czworonogiem w Rudzie Śląskiej. W dzielnicy Halemba, za kościołem można wybrać się na przyjemny spacer z pupilem. Znajdziecie tam dużo ścieżek spacerowych, alejek i tras biegowych. To doskonałe miejsce na spacer w upalny dzień, bo psiaki mogą schłodzić się w tamtejszych zbiornikach wodnych.

Zwierzak w autobusie i tramwaju - podróżuj z pupilem bezpiecznie

Dużo podróżujesz z psem po mieście i czasem łapy i nogi to za mało? W Rudzie Śląskiej ze zwierzętami, które w środku transportu będziesz trzymać na rękach, możesz podróżować bez uiszczania dodatkowych opłat. Większe psy, które podróżują trzymane na smyczy, muszą mieć wykupiony bilet w cenie 3,20 zł. Jeżeli masz wykupiony bilet miesięczny, kwartalny lub wakacyjny, możesz przewozić czworonoga bez dodatkowej opłaty. Pamiętaj, że pies przewożony w komunikacji miejskiej nie może być uciążliwy dla innych pasażerów. Pies, który bezustannie szczeka, brzydko pachnie albo zaczepia osoby przechodzące obok, może w znacznym stopniu uprzykrzyć podróżnym ich przejażdżkę. Zobacz nasz artykuł na temat psa w komunikacji miejskiej

Wspieraj psio-kocie organizacje w Rudzie Śląskiej!

Na terenie Rudy Śląskiej od 1994 roku działa Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami “Fauna”. To organizacja społeczna o charakterze charytatywnym, która ma na celu ochronę i opiekę nad zwierzętami oraz edukację humanitarną i ekologiczną. Poza schroniskiem dla bezdomnych psów TOZ Fauna prowadzi Pogotowie Interwencyjne, które pomaga porzuconym czy krzywdzonym zwierzętom. Na terenie schroniska prowadzonego przez TOZ Fauna przebywają czworonogi, które razem ze swoimi opiekunami uciekały przed okrucieństwem wojny. Czworonogom przebywającym pod opieką TOZ Fauna najbardziej potrzebna jest mokra karma dla kotów oraz karma dla kociąt, podopiecznym schroniska przyda się także sucha karma dla psów. Zawsze zapytaj wolontariusza albo pracownika schroniska, jaką karmę najchętniej jedzą ich czworonogi.

Karma z dostawą pod same drzwi!

Karmy w Husse dostarczamy wszędzie tam, gdzie mieszkają nasi bracia mniejsi. Dodatkowo, jeżeli nie wiesz, jaka karma będzie najlepszym wyborem dla Twojego zwierzaka, Twój lokalny przedstawiciel Husse pomoże Ci dobrać pokarm dostosowany do potrzeb Twojego pupila.

Dystrybucja produktów Husse na terenie Katowic i Jaworzna:

Dystrybucja produktów Husse na terenie Katowic:

Dystrybucja produktów Husse na terenie Chrzanowa, Libiąża, Babic:

Lokalni Dystrybutorzy Husse, którzy są współadministratorami danych osobowych osób, których dane przetwarzamy, zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych Husse: Magdalena Pawełek PRO ANIMALS (ul. Szelonka 12,43-600 Jaworzno), Jolanta Kasprzykiewicz (ul.Gilów 10/4, 40-536 Katowice). Jeśli chcesz zapoznać się z pełną informacją o ochronie danych osobowych w naszej firmie wejdź na www.husse.pl/rodo

Karma sucha dla psa Super Premium

Karma Super Premium powstaje wyłącznie z najwyższej jakości składników o wysokiej strawności. To odpowiednio zbilansowana dieta o optymalnej zawartości składników odżywczych, witamin i minerałów, która zapewnia zdrowie i doskonałą kondycję czworonoga.

Bestseller

Digest - karma sucha hipoalergiczna dla psów 2kg

Jagnięcina, łosoś, ryż

85,00 zł

Bestseller

314,00 zł

174,00 zł

Optimal Mini - karma sucha dla psów małych 2 kg

Aktywne psy ras małych

89,00 zł

Opus Ocean - karma sucha bezzbożowa dla psów aktywnych 2kg

Niska zawartość węglowodanów

109,00 zł

319,00 zł

Prima Plus - karma sucha dla psów z tendencją do tycia 2 kg

Wysoka zawartość protein

75,00 zł

Senior - karma sucha dla psów starszych 12 kg

Z glukozaminą wspierającą zdrowie stawów

249,00 zł

174,00 zł

279,00 zł

269,00 zł

Bestseller

Valp Digest - karma sucha dla szczeniąt wrażliwych 7kg

Wrażliwy żołądek i jelita

215,00 zł

Valp Plus - karma sucha bez glutenu dla szczeniąt 2kg

Wrażliwy układ pokarmowy

79,00 zł

Valp Mini - karma sucha dla szczeniąt ras małych 2 kg

Wysoka zawartość energetyczna

85,00 zł

Bestseller

263,00 zł

Ocean Care Mini - karma sucha psy małe z alergią 2kg

Odpowiednia dla białej sierści

89,00 zł

267,00 zł

89,00 zł

Nie masz pewności czego potrzebujesz?

Skorzystaj z naszego wirtualnego asystenta lub spytaj lokalnego przedstawiciela Husse o najlepszą dietę dla Twojego pupila.

Porady żywieniowe i osobista dostawa do domu

Lokalni przedstawiciele Husse gwarantują klientom darmową dostawę karmy dla psów i kotów pod same drzwi. Bez żadnego wysiłku i dodatkowych kosztów wybieraj online najlepsze produkty dla swojego pupila - dowieziemy i podpowiemy jak najlepiej żywić ukochane zwierzęta domowe.

Znajdź lokalnego przedstawiciela

Szwedzkie dziedzictwo, zrównoważony rozwój oraz wysoka jakość produktów

Działamy w zgodzie z polityką przyjazną dla zwierząt, dlatego na każdym kroku dbamy o najwyższą jakość naszych produktów - linie produkcyjne Husse są pod stałą kontrolą weterynaryjną. Karmy Husse powstają na bazie tradycyjnych, szwedzkich receptur.
 

Szwedzka marka karmy Super Premium dla psów i kotów.

Husse polecają szczęśliwe zwierzęta!

 

Bunia i Kluska

"Bunia i Kluska, te dwa "anioły", czasami zwane małpami, dokonały wyboru. Nareszcie trafiłem na karmę ,która przede wszystkim im smakuje, a do tego w niepamięć odeszły ciągłe problemy zdrowotne. Karma Digest sprawiła, że skończyły się koncerty w jelitach, a i powietrze w domu zrobiło się jakby lżejsze i bardziej przejrzyste - każdy przyjaciel buldoga wie o czym mówię. ;) Nie ma już drapania jakby obsiadło je stado pcheł, a kolor skóry w końcu jest taki, jak powinien. W różu nie było im do twarzy. Polecam wszystkim których zwierzaki mają wrażliwy układ pokarmowy i przy okazji alergię."

Łukasz

Ares

"Ares to pies bardzo aktywny. Bierze udział w licznych szkoleniach, pracuje na zajęciach z obrony oraz nosework. Kiedy okazało się, że Ares jest alergikiem i musimy zmienić karmę, ponieważ od tej, którą mu podawałam pies się drapał i notorycznie powstawały zmiany skórne. Szukałam karmy odpowiedniej dla niego i tak trafilam na Husse Digest Giant, hipoalergiczną karmę dla psów ras olbrzymich. Dzięki niej zniknęły wszystkie problemy. Skóra jest czysta, sierść się poprawiła, a Ares przestał się drapać. Dodatkowym plusem jest zawartość glukozaminy i chondroityny na stawy i tauryny, która u psów ras dużych wspiera działanie mięśnia sercowego. Ponieważ Ares uwielbia rybę, to dla urozmaicenia dostaje również hipoalergiczną karmę Husse Ocean Care z łososiem. Ares zadowolony, a szczęśliwy pies = zadowolony opiekun! :)"

Pozdrawiamy i gorąco polecamy.
Aneta i Ares

Doceniają nas:

Dołącz do nas!

Pracuj w dowolnych godzinach, zarabiaj tyle, ile chcesz, działaj we własnym regionie.

Pracuj z nami

Husse - szwedzka karma dla psów, kotów i koni

Husse to szwedzki producent karmy dla psów, kotów i koni z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku. Głównym celem Husse jest promowanie zdrowego trybu życia zwierząt. Wszystkie karmy, smakołyki i suplementy Husse powstają wyłącznie z najwyższej jakości, starannie dobranych składników. Wszystkie produkty wytwarzane są zgodnie z tradycyjnymi, skandynawskimi recepturami, a linie produkcyjne są pod stałą kontrolą weterynaryjną. Poza jakością produktów Husse to też jakość usługi. Lokalni przedstawiciele Husse przechodzą gruntowne szkolenie z zakresu żywienia zwierząt i chętnie pomogą dobrać właściwą dietę dla Twojego psa, kota lub konia. Produkty Husse nie są dostępne w tradycyjnej sieci sprzedaży - dostarczamy je prosto z fabryki do klienta, dzięki czemu możemy oferować najwyższej jakości produkty w konkurencyjnych cenach. Karmy Husse możesz zawsze zamówić z dostawą pod same drzwi. 

Wszystko, czego potrzebujesz dla pupila w jednym miejscu 

W ofercie Husse znajdziesz wszystko to, czego może potrzebować Twój pupil. Nasze suche karmy dla psów i kotów to świetny fundament ich diety - suche karmy to odpowiednio zbilansowane diety dopasowane do potrzeb psów i kotów różnych wielkości oraz na różnych etapach życia, tj. szczeniąt i kociąt, psów i kotów dorosłych oraz seniorów. Masz psa lub kota o specjalnych potrzebach żywieniowych? Zadbaliśmy o szczególne potrzeby zwierząt z wrażliwym układem trawiennym i alergiami pokarmowymi, po zabiegu sterylizacji lub kastracji oraz pupili z tendencją do nadwagi. Szukasz zabawek dla psów i kotów? Zabawki Husse powstają z najwyższej jakości materiałów, są trwałe i zapewnią pupilowi godziny rozrywki. Zdrową i naturalną dietę psa, kota lub konia możesz urozmaicić smakowitymi przysmakami. Przysmaki dla psów i kotów i koni to smakowity dodatek do ich diety oraz rewelacyjna nagroda podczas szkolenia i treningu. Potrzebujesz produktów pielęgnacyjnych dla swojego zwierzaka? Sięgnij po szampony, kosmetyki pielęgnacyjne, oleje i balsamy, z którymi zadbasz o piękny i zdrowy wygląd swojego psa, kota lub konia.