Ochrona stawów+

Ochrona stawów+

Chondroityna i glukozamina dla zdrowia stawów.

Dostępnych jest kilka substancji odżywczych, zapewniających składniki witalne dla utrzymania zdrowej struktury i funkcji stawu. Te substancje odżywcze nazywane są „czynnikami chroniącymi chrząstkę” i dotyczą glukozaminy i chondroityny. Zapewniają one surowiec niezbędny to produkcji nowej chrząstki, jak również mogą pomóc odbudowywać zużytą chrząstkę.

Istnieje wiele naukowych dowodów świadczących o zbawiennym działaniu chondroityny i glukozaminy na stawy. Zarówno chondroityna jak i glukozamina są składnikami normalnej chrząstki. W przypadku choroby stawowej, chrząstka ulega uszkodzeniu. Gdy chrząstka amortyzująca stawy psuje się wcześniej niż ciało jest gotowe ją zastąpić, rozwija się zapalenie kostno-stawowe. Bez tej tkanki ochronnej, kość boleśnie ociera o kość, powodując dyskomfort, opuchliznę i zesztywnienie.

Glukozamina i chondroityna są dodawane do karm Prima Plus, Senior, Optimal Giant i Valp Maxi. Zielone małże wykorzystywane są jako naturalne źródło glukozaminy.

Dostarczanie glukozaminy i chondroityny jest wskazane u psów starszych i większych. Psy starsze cierpią często na zesztywnienie stawów, ponieważ starzenie się powoduje rozpad chrząstki. Również psy dużych ras mają często problemy ze stawami, ponieważ z powodu większej masy ciała, chrząstka musi amortyzować większą siłę.

9 Pozycje

na stronę

Lista Siatka

Strona:
 1. 1
 2. 2
 1. KYCKLINGFILÉ

  100% grillowane piersi z kurczaka - zdrowa przekąska dla psa.
  25,00 zł
 2. VALP MAXI

  Kompletna karma Super Premium opracowana specjalnie dla szczeniąt dużych i średnich ras oraz suk w okresie ciąży i karmienia.
  209,00 zł
 3. LYNX SENIOR

  Bezzbożowa karma opracowana specjalnie w celu zaspokojenia potrzeb kotów starszych.
  162,00 zł
 4. ARTIFLEX

  Ziołowy preparat w płynie dla koni i kuców zwiększający sprawność stawów.
  210,00 zł
 5. OPTIMAL GIANT

  Kompletna karma Super Premium opracowana specjalnie dla psów ras dużych i olbrzymich.
  216,00 zł

9 Pozycje

na stronę

Lista Siatka

Strona:
 1. 1
 2. 2
Scroll