Husse to najwyższej jakości szwedzka karma dla psa i kota!

Husse to najwyższej jakości szwedzka karma dla psa i kota!

Produkty Husse, w szczególności karmy dla psa i kota, zostały opracowane ze szczególną starannością przez lekarzy weterynarii i dietetyków. Karma dla psa i kota Husse zawiera wyłącznie najwyższej jakości składniki, które przekładają się na zdrowie i wspaniały wygląd naszych czworonożnych Klientów. Unikalny proces produkcji zarówno karmy dla psa jak i karmy dla kota pozwala zachować wszystkie wartości odżywcze poszczególnych składników.

Proces produkcji karmy dla psa i kota Husse oparty jest na tradycyjnych, skandynawskich recepturach. Nasza nowoczesna fabryka wykorzystuje unikalne, opatentowane technologie podwyższające strawność i smak karmy dla psa oraz karmy dla kota.

Proces produkcji jest nieustannie monitorowany i testowany przez wykwalifikowany personel. Dietetycy Husse czuwają nad właściwą równowagą energetyczną, mineralną i witaminową w odpowiednich rodzajach karmy dla psa oraz karmy dla kota.

Nasze karmy dla psa i kota wytwarzane są wyłącznie ze starannie dobranych, wysokiej jakości, łatwostrawnych składników, które kupujemy tylko od sprawdzonych, dbających o środowisko dostawców.

Scroll