Konkurs! Świąteczne zdjęcie do Kalendarza Husse 2021

23.12.2019
Konkurs! Świąteczne zdjęcie do Kalendarza Husse 2021

Ogłaszamy tegoroczny konkurs świąteczny, który potrwa od dzisiaj do 7 stycznia 2020 roku. A w związku z pozytywnym odbiorem, z jakim spotkał się nasz Kalendarz Husse na 2020 rok, zwycięskie zdjęcie w tym konkursie będzie zdjęciem grudnia w Kalendarzu Husse na 2021 rok!

Zdjęcie do kalendarza będzie drukowane w dużym formacie (nasz kalendarz ma format A2), dlatego musi spełniać wymogi druku: zdjęcie musi być w dużej rozdzielczości – min. 7500x7500 pikseli, musi być ono doskonałej jakości, która nadaje się do druku. Zdjęcia, które spełniają te wymogi wysyłajcie na adres fb@husse.pl z dopiskiem „Świąteczne zdjęcie do Kalendarza Husse 2021”, w treści maila koniecznie podajcie swoje dane kontaktowe!

Świąteczne zdjęcie do Kalendarza Husse na grudzień 2021 nagrodzimy kartą podarunkową o wartości 500 zł do  wykorzystania w sklepach Euro RTV AGD!

Jeśli nie macie dobrego aparatu fotograficznego i nie możecie spełnić powyższych wymogów, to nic straconego! Pokażcie nam świąteczne zdjęcia Waszych pupili na Facebooku w komentarzu pod postem konkursowym na naszym profilu Husse Polska lub dodając je na Waszych profilach na Instagramie oznaczone hasztagiem #HusseNaŚwięta. 


Pięć z nich nagrodzimy zestawami produktów Husse o wartości 200zł – sami będziecie mogli wybrać ich zawartość.

Już nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć Waszych pupili w świątecznym wydaniu! Na zdjęcia czekamy do 7 stycznia 2020 roku. Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

« Powrót
Scroll