Kup nowe musy (Adult, Sterilised, Hypoallergenic) i mięsne kawałki (Hairball Control, Mobility, Urinary) dla kotów, wpisz kod KocieLato2024 i odbierz 50% rabatu na 2 kg worek dowolnej karmy suchej dla kotów.

Calm - uspokajający środek dla koni z szałwią 1 l

50104c
Ziołowy preparat w płynie dla koni, kuców i osłów minimalizujący reakcje na stres.

105,00 zł

Wybierz opcję:
Ilość
dostępność
W magazynie ok. 2 tygodni
balanced_nutrition
Zrównoważone odżywianie – opracowane w celu zmniejszenia reakcji na stres

Preparat na bazie naturalnych składników o działaniu uspokajającym

Calm Liquid minimalizuje stres spowodowany transportem lub zawodami. Dzięki zawartości chmielu i rumianku preparat ma korzystny wpływ na problemy trawienne. Zawarta w nim szałwia redukuje nadmierne pocenie się powstałe na skutek stresu. Po podaniu preparatu koń pozostaje bystry i nie wykazuje oznak lęku czy niepokoju.

Zrównoważone odżywianie

Kompozycja składników o pozytywnym działaniu

Poza redukcją stresu mają również korzystny wpływ na problemy trawienne (chmiel, rumianek), wrażliwe nerwy (rumianek), pobudzenie u koni (chmiel), skurcze nerwowe (jaśmin, rumianek), nadmierne pocenie się na skutek stresu (szałwia), podniecenie lub ekscytacja wywołane zdenerwowaniem (rumianek, chmiel).

Ponadto, Calm liquid pozwala koniom na osiągnięcie normalnego stanu spokoju: działa wzmacniająco (chmiel, szałwia, rumianek) a także poprawia apetyt (chmiel).

Zalecenia żywieniowe i stosowanie

Konie i duże kuce: 100 ml/dzień.

Kuce i osły: 50 ml/dzień.

Zaleca się podanie produktu na dwa dni przed i w dniu transportu lub innego stresującego wydarzenia: ujeżdżania, zmiany otoczenia lub nawyków. Nadaje się do stosowania w okresie ciąży, laktacji, dla bardzo młodych zwierząt i koni sportowych. Nie nadaje się dla ogierów w okresie rozrodczym. Produkt wyłącznie dla zwierząt! Produkt może zawierać środki dopingujące – sprawdź, jakie zasady obowiązują w trakcie zawodów.

OŚWIADCZENIE: Produkt na bazie roślin. Każdy zwierzak inaczej reagować na naturalne substancje zawarte w tych roślinach. Opis działania produktu powstał w oparciu o właściwości roślin zawartych w składzie. Produktu nie należy traktować jako leku. W razie jakichkolwiek pytań o stan zdrowia Twojego konia, skonsultuj się z lekarzem weterynarii.

Wartości odżywcze

wyselekcjonowane rośliny, w szczególności - chmiel (Humulus Lupulus), rumianek rzymski (Anthemis Nobilis), żółty jaśmin (Gelsemium Simper), szałwia (Salvia Officinalis).

Może Ci się spodobać

Polecane produkty

210,00 zł

126,00 zł

Zbilansowane i wysokiej jakości składniki

Opinie

5
Brak opinii
100%
0%
0%
0%
0%

Szwedzka jakość dla Twojego pupilaSzwedzka jakość dla Twojego pupila

1987

Od 1987 roku Husse oferuje darmową dostawę wysokiej jakości produktów dla psów i kotów w całej Europie.

50+

Produkty Husse są dostępne w ponad 50 krajach na całym świecie.

1000+

Ponad 1000 franczyzobiorców doradza i dostarcza produkty pod same drzwi.

Porady żywieniowe i osobista
dostawa do domu za darmo!

Nie masz pewności czego potrzebujesz?

Skorzystaj z naszego wirtualnego asystenta lub spytaj lokalnego przedstawiciela Husse o najlepszą dietę dla Twojego pupila.