Kup nowe musy (Adult, Sterilised, Hypoallergenic) i mięsne kawałki (Hairball Control, Mobility, Urinary) dla kotów, wpisz kod KocieLato2024 i odbierz 50% rabatu na 2 kg worek dowolnej karmy suchej dla kotów.

Artiflex - płynny preparat wzmacniający stawy koni 1 l

50106c
Ziołowy preparat dla koni i kuców zwiększający sprawność stawów.

210,00 zł

Wybierz opcję:
Ilość
dostępność
W magazynie ok. 2 tygodni
mobility_plus
Mobilność+ - wyjątkowe połączenie MSN, glukozaminy i chondroityny oraz ziół

Płynny preparat wspierający zdrowie stawów

Naturalny, ziołowy preparat w płynie wzbogacony glukozaminą, która ma pozytywny wpływ na funkcjonowanie stawów, oraz chondroityną, która zabezpiecza maź stawową i pobudza odbudowę chrząstki stawowej.

Mobilność+

Glukozamina, chondroityna i MSM

Artiflex to formuła bogata w glukozaminę i chondroitynę pozyskiwaną z owoców morza, którą charakteryzuje wysoka przyswajalność.

GLUKOZAMINA

Glukozamina to cukier naturalnie występujący w organizmie, otrzymywany z glukozy i wchodzący w skład struktur kostno-stawowych. Zarówno organizm ludzki jak i zwierzęcy wymaga dodatkowo glukozaminy. Liczne badania wykazały, że glukozamina ma pozytywny wpływ na sprawne funkcjonowanie stawów. Udowodniono, że glukozamina może zatrzymać uszkodzenia chrząstki stawowej, mające miejsce podczas procesów starzenia. Glukozamina wpływa na zwiększenie sprawności stawów i zmniejsza dolegliwości bólowe.

CHONDROITYNA

Siarczan chondroityny to substancja występująca w chrząstkach i tkankach zarówno zwierząt jaki i ludzi. Obok wielu innych funkcji, zabezpiecza maź stawową i pobudza odbudowę chrząstki stawowej, jak również chroni tkankę chrzęstną. Przyczynia się do sprawnego funkcjonowania stawów oraz poprawia ich elastyczność.

MSN (SIARKA ORGANICZNA)

MSN czyli siarka organiczna to substancja występująca w naturze. Jest niezbędna w strukturach komórkowych oraz w produkcji hormonów, enzymów i przeciwutleniaczy. MSN jest wykorzystywana stale w procesach metabolizmu, dlatego też organizm potrzebuje ciągłych dostaw tej substancji. Wiele zwierząt i ludzi wymaga diety zawierającej dodatek siarki organicznej. MSN działa przeciwbólowo, wpływa na sprawne funkcjonowanie stawów jak również ma pozytywne działanie na okrywę włosową.

Artiflex zawiera dodatki w postaci cynku, miedzi i manganu, które dbają o elastyczność chrząstek.

Zalecenia żywieniowe i stosowanie

Konie i duże kuce: 40 ml/dzień.

Kuce i osły: 20 ml/dzień.

W przypadku ostrego bólu, dla koni i kuców - 40 ml/dzień podawać przez 3 tygodnie. Profilaktycznie: konie – 40ml/dzień podawać przez 7 dni. Profilaktycznie: kuce – 20ml/dzień podawać przez 7 dni. Można podawać podczas ciąży, laktacji i młodym zwierzętom.

Należy zaprzestać podawania produktu 48 godzin przed zawodami.

Produkt na bazie roślin. Każdy zwierzak może reagować inaczej na naturalne substancje obecne w produkcie. Opis działania produktu powstał w oparciu o właściwości roślin zawartych w składzie. Produktu nie należy traktować jak leku. W razie jakichkolwiek pytań o stan zdrowia swojego pupila, skonsultuj się z lekarzem weterynarii.

Wartości odżywcze

Dodatki/litr: pierwiastki śladowe: MSM 60000 mg, 3b604 cynk (sulphate) 3500 mg, 3b503 mangan (sulphate) 3000 mg, 3b405 miedź (sulphate) 2500 mg.

Skład: wyselekcjonowane rośliny w szczególności: hakorośl, nagietek i arnika.

Może Ci się spodobać

Polecane produkty

82,00 zł

149,00 zł

126,00 zł

Zbilansowane składniki wysokiej jakości

Opinie

5
Brak opinii
100%
0%
0%
0%
0%

Szwedzka jakość dla Twojego pupilaSzwedzka jakość dla Twojego pupila

1987

Od 1987 roku Husse oferuje darmową dostawę wysokiej jakości produktów dla psów i kotów w całej Europie.

50+

Produkty Husse są dostępne w ponad 50 krajach na całym świecie.

1000+

Ponad 1000 franczyzobiorców doradza i dostarcza produkty pod same drzwi.

Porady żywieniowe i osobista
dostawa do domu za darmo!

Nie masz pewności czego potrzebujesz?

Skorzystaj z naszego wirtualnego asystenta lub spytaj lokalnego przedstawiciela Husse o najlepszą dietę dla Twojego pupila.