Nie wiesz jaką karmę wybrać dla swojego pupila - odpowiedz na kilka prostych pytań i skorzystaj z naszych rekomendacji >>

Weight & Diabetic, z wieprzowiną, kurczakiem i groszkiem, taca | 12 puszek smacznego pasztetu dla psów

15054c
Dietetyczna, kompletna mokra karma dla dorosłych psów idealna do redukcji nadmiernej masy ciała i/lub regulacji podaży glukozy (cukrzyca), z niską zawartością mono- i disacharydów. Formuła opracowana z myślą o wspomaganiu odchudzania i kontroli wagi dzięki dostosowanej zawartości tłuszczu i kalorii. Bogata w rozpuszczalny i nierozpuszczalny błonnik, który pomaga zmniejszyć ryzyko wahań poziomu cukru we krwi.

162,00 zł

Wybierz opcję:
Ilość
energy_control
Kontrola energii - Obniżona zawartość energii i tłuszczu, aby pomóc w kontrolowaniu wagi.
high_fiber
Wysoka zawartość błonnika - Pomaga utrzymać uczucie sytości u psa po każdym posiłku.

Pasztet o obniżonej zawartości tłuszczu i energii

Nadwaga lub otyłość może znacząco wpłynąć na zdrowie Twojego psa. Może skrócić jego życie i zwiększyć ryzyko rozmaitych chorób, co wpłynie na jakość jego życia. Z myślą o psach mających problemy z wagą lub skłonnością do otyłości opracowaliśmy Weight & Diabetic, pasztet z wieprzowiną, kurczakiem i groszkiem. To dietetyczna, kompletna mokra karma dla dorosłych psów idealna do redukcji nadmiernej masy ciała. Jest niskokaloryczna, ale zawiera dużo błonnika, aby zapewnić wcześniejsze uczucie sytości. Zwiększona zawartość białka pomaga utrzymać masę mięśniową w okresie utraty wagi. Zawiera L-karnitynę wspomagającą metabolizm i przekształcanie tłuszczu w energię. Poziom witamin i minerałów w produkcie został dostosowany tak, aby był wystarczający przy podawaniu mniejszej ilości pokarmu.

Karma ta jest również odpowiednia dla psów chorych na cukrzycę, w celu regulacji podaży glukozy przy niskim poziomie mono- i disacharydów. Zwiększona zawartość błonnika i zastosowanie węglowodanów o powolnym uwalnianiu zapewniają stopniowy wzrost poziomu glukozy we krwi.

Zawarty w karmie błonnik wspomaga pracę jelit, zapobiega biegunce, ale także zapobiega zaparciom. Oprócz tego Weight & Diabetic zawiera inulinę, źródło fruktooligosacharydów, prebiotyk, który wspomaga zdrowe trawienie.

Kontrola energii
Wysoka zawartość błonnika

Serwowanie i przechowywanie

Podawaj jako samodzielny, kompletny i zbilansowany posiłek, najlepiej w temperaturze pokojowej.


Czysta, świeża woda pitna powinna być zawsze dostępna.

Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.

Zalecane żywienie

Husse Weight & Diabetic z wieprzowiną, kurczakiem i groszkiem to dietetyczna kompletna karma dla dorosłych psów.

Dla psów z nadwagą:

Zalecany czas stosowania: do osiągnięcia docelowej masy ciała i później, jeśli jest to konieczne do utrzymania docelowej masy ciała. Przed użyciem zaleca się zasięgnąć opinii lekarza weterynarii. Aby skutecznie odchudzić psa lub utrzymać idealną wagę, nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia energii.

Dla psów chorych na cukrzycę:

Zalecany czas stosowania: początkowo do 6 miesięcy. Zaleca się zasięgnąć opinii lekarza weterynarii przed użyciem lub przed przedłużeniem okresu stosowania. Informacje na temat dziennej racji pokarmowej można znaleźć w tabeli karmienia na puszce. W celu stopniowej redukcji masy ciała zwierzę powinno tracić 1-2% masy ciała tygodniowo. Należy to regularnie sprawdzać i może zaistnieć potrzeba dostosowania porcji poprzez nieznaczne zmniejszenie lub zwiększenie ilości karmy. Podziel dzienną porcję na co najmniej dwa posiłki.

Wartość energetyczna na 100 g: ME (FEDIAF, 2019) 68 kcal

Wartości odżywcze

Dodatki dietetyczne/kg: witamina D3 50 j.m., witamina E 20 mg, 3b405 (miedź) 1 mg, 3b502 (mangan) 2,5 mg, 3b605 (cynk) 10 mg, L-karnityna 50 mg.

wieprzowina (23%), kurczak (13,5%), suszony groszek (3,6%), pszenica, celuloza (1,35%), suszona marchew (1%), pulpa buraczana (0,5%), składniki mineralne, inulina (0,4%, źródło fruktooligosacharydy).

Źródła węglowodanów: groch, pszenica, marchew, pulpa buraczana.

Zbilansowana dieta i składniki najwyższej jakości

Opinie

Brak opinii

Szwedzka jakość dla Twojego pupilaSzwedzka jakość dla Twojego pupila

1987

Od 1987 roku Husse oferuje darmową dostawę wysokiej jakości produktów dla psów i kotów w całej Europie.

50+

Produkty Husse są dostępne w ponad 50 krajach na całym świecie.

1000+

Ponad 1000 franczyzobiorców doradza i dostarcza produkty pod same drzwi.

Porady żywieniowe i osobista
dostawa do domu za darmo!

Nie masz pewności czego potrzebujesz?

Skorzystaj z naszego wirtualnego asystenta lub spytaj lokalnego przedstawiciela Husse o najlepszą dietę dla Twojego pupila.