Nie wiesz jaką karmę wybrać dla swojego pupila - odpowiedz na kilka prostych pytań i skorzystaj z naszych rekomendacji >>

Tand - preparat niwelujący nieświeży oddech u zwierząt

50198c
Preparat w formie proszku do pielęgnacji zębów skomponowany z naturalnych składników w celu promowania i wspierania zdrowia zębów Twojego zwierzaka.

63,00 zł

Wybierz opcję:
Ilość
dental_care
Ochrona uzębienia - Z naturalnymi składnikami dla optymalnej pielęgnacji zębów.
seaweed
Pomaga zredukować płytkę nazębną

Preparat zapewniający optymalną higienę jamy ustnej psów i kotów

Zdrowie zębów jest bardzo ważną częścią ogólnego stanu zdrowia Twojego zwierzaka, a odpowiednia pielęgnacja uzębienia jest niezbędna w zmniejszaniu ryzyka problemów i chorób zębów.

Tand to sproszkowany preparat, który dodajesz do posiłków swojego zwierzaka, dzięki czemu jest łatwym, naturalnym sposobem na poprawę higieny jamy ustnej Twojego futrzastego przyjaciela. Stworzony z wysokiej jakości naturalnych składników pomaga promować i wspierać zdrowie jamy ustnej i świeży oddech.

Ochrona uzębienia

Ze składnikami prosto z natury

WODOROSTY

  • Wodorosty pomagają redukować i eliminować płytkę nazębną, a także pomagają spowolnić tworzenie się kamienia nazębnego.

WODOROWĘGLAN SODU

  • Wodorowęglan sodu, czyli soda oczyszczona, pomaga zwalczać nieświeży oddech, neutralizując kwasy wytwarzane w wyniku trawienia jedzenia, które utknęło między zębami. Te kawałki jedzenia między zębami mogą powodować długotrwały nieświeży oddech i niszczyć szkliwo zębów.

MUSZLE OSTRYG

  • Muszle ostryg są bogate w składniki mineralne; dlatego pomagają wzmocnić szkliwo zębów.

Zalecane użycie i instrukcje

Psy: 3 g/dzień.

Koty: 1 g/dzień.

Po prostu posyp karmę swojego zwierzaka trzy razy w tygodniu. Nadaje się do stosowania w okresie ciąży, laktacji oraz dla bardzo młodych zwierząt. Niewskazana dla zwierząt z nadczynnością tarczycy lub niewydolnością nerek ze względu na dużą zawartość sodu i jodu. Tylko dla zwierząt!

ZASTRZEŻENIE: Różne zwierzęta mogą różnie reagować na naturalne składniki tego produktu. Oświadczenia wymienione w tym opisie produktu są oparte na ogólnych informacjach o wspomnianych składnikach. Ten produkt nie powinien być klasyfikowany jako lek. Jeśli masz inne pytania dotyczące zdrowia Twojego zwierzaka, zalecamy skontaktowanie się z lekarzem weterynarii.

Wartości odżywcze

wodorosty (*w tym Laminaria i Fucus), wodorowęglan sodu, muszle ostryg.

Zbilansowane składniki wysokiej jakości

Opinie

Brak opinii

Szwedzka jakość dla Twojego pupilaSzwedzka jakość dla Twojego pupila

1987

Od 1987 roku Husse oferuje darmową dostawę wysokiej jakości produktów dla psów i kotów w całej Europie.

50+

Produkty Husse są dostępne w ponad 50 krajach na całym świecie.

1000+

Ponad 1000 franczyzobiorców doradza i dostarcza produkty pod same drzwi.

Porady żywieniowe i osobista
dostawa do domu za darmo!

Nie masz pewności czego potrzebujesz?

Skorzystaj z naszego wirtualnego asystenta lub spytaj lokalnego przedstawiciela Husse o najlepszą dietę dla Twojego pupila.