Nie wiesz jaką karmę wybrać dla swojego pupila - odpowiedz na kilka prostych pytań i skorzystaj z naszych rekomendacji >>

Mynta, 1 sztuka | Pluszowa poduszka-zabawka dla kotów

50349c
Pluszowa poduszka-zabawka dla kotów. Stworzona z miękkiego materiału, sznurkowych ogonów i kocimiętki. Idealna zarówno do polowania, jak i do przytulania podczas drzemki.

24,00 zł

Wybierz opcję:
Ilość
play
Rozrywka - Zachęca do zabawy i ćwiczeń

Pluszowa zabawka wypełniona kocimiętką

Mynta to zabawna, pluszowa zabawka dla kota wykonana z bardzo wytrzymałego materiału, a jednocześnie delikatna w dotyku. Idealnie ukształtowana i teksturowana do gryzienia, zapasów, drapania i noszenia po domu. Miękki materiał sprawia, że ​​Mynta jest idealną poduszką do przytulania dla kotka podczas popołudniowej drzemki. Ta pluszowa zabawka ma kuszące sznurkowe ogonki, które stymulują instynkty łowieckie Twojego kota, a zawiera gnieciony materiał, który przyciąga jego uwagę. Co więcej, jest wzbogacona kocimiętką, aby zwiększyć przyjemność Twojego kota.

Ćwiczenia i zabawa pomagają pobudzić kota psychicznie i fizycznie. Rozkręć kota, rzucając Myntą i rozpocznij zabawę w polowanie!

Wymiary: 7,5 x 1,5 x 15 cm (szer. x wys. x gł.)

Środki ostrożności: Podobnie jak w przypadku każdego innego produktu, należy nadzorować kota podczas zabawy. Regularnie sprawdzaj produkt pod kątem uszkodzeń i wymień zabawkę, jeśli jest uszkodzona lub brakuje jakichkolwiek elementów, aby uniknąć potencjalnych obrażeń Twojego zwierzaka. Nie jest przeznaczony dla psów. To nie jest zabawka dla dzieci.

Rozrywka

Nasze zabawki mają wiele zalet

ZASPOKÓJ NATURALNY INSTYNKT SWOJEGO KOTA - Zachęca do naturalnych zachowań łowieckich, takich jak skradanie się, atakowanie i rzucanie się.

INTERAKTYWNY CZAS ZABAWY - Wzmacnia więź między Tobą a Twoim zwierzakiem.

ZDROWY STYL ŻYCIA - Nasze zabawki zapewniają stymulację fizyczną i psychiczną, aby Twój zwierzak był zdrowy.

Zbilansowana dieta i wysokiej jakości składniki

Opinie

Brak opinii

Szwedzka jakość dla Twojego pupilaSzwedzka jakość dla Twojego pupila

1987

Od 1987 roku Husse oferuje darmową dostawę wysokiej jakości produktów dla psów i kotów w całej Europie.

50+

Produkty Husse są dostępne w ponad 50 krajach na całym świecie.

1000+

Ponad 1000 franczyzobiorców doradza i dostarcza produkty pod same drzwi.

Porady żywieniowe i osobista
dostawa do domu za darmo!

Nie masz pewności czego potrzebujesz?

Skorzystaj z naszego wirtualnego asystenta lub spytaj lokalnego przedstawiciela Husse o najlepszą dietę dla Twojego pupila.