Nie wiesz jaką karmę wybrać dla swojego pupila - odpowiedz na kilka prostych pytań i skorzystaj z naszych rekomendacji >>

Klipp - obcinacz do pazurów dla psów

50338c
Wysokiej jakości obcinacz do pazurów wykonany z przyjaznego dla środowiska bambusa - jednego z najbardziej ekologicznych, naturalnych materiałów.

92,00 zł

Wybierz opcję:
Ilość
dostępność
W magazynie - Dostawa pod wskazany adres w ciągu 1-2 dni
paw_control
Pielęgnacja łap - Pupil z zadbanymi pazurami to szczęśliwy pupil

Obcinacz do pazurów dla psa

Wprowadź prawidłową pielęgnację pazurów do rutyny Twojego zwierzaka z wygodnym w użytku obcinaczem Klipp - to obcinacz do pazurów z wysokiej jakości ostrzami ze stali nierdzewnej, który pozwala szybko i łatwo przyciąć psie pazury, z wygodnymi, bambusowymi rączkami. Odpowiednie dla różnych rozmiarów psów. Obcinacz do pazurów Klipp jest dostępny w jednym rozmiarze: 15,6 x 4,5 cm.

Pielęgnacja łap

Cechy obcinacza Klipp

OSTRZA ZE STALI NIERDZEWNEJ - ostrza są wytrzymałe i zachowują swoją ostrość na długi czas.

BEZPIECZNY OGRANICZNIK - specjalny ogranicznik dystansu zaprojektowany, aby zapobiegać zbyt krótkiemu przycięciu pazurów oraz uszkodzeniu nerwów wewnątrz pazurów.

BLOKADA BEZPIECZEŃSTWA - przesuwana blokada na rączce utrzymuje ostrza zamknięte, aby bezpiecznie przechowywać obcinacz pomiędzy zabiegami pielęgnacyjnymi.

ELASTYCZNA SPRĘŻYNA - pozwala łatwo i bez wysiłku przyciąć pazury, gdyż utrzymuje ostrza otwarte w wygodnym położeniu, co pomaga redukować zmęczenie mięśni dłoni.

Instrukcja użytkowania

Przesuń zabezpieczenie w dół, aby otworzyć blokadę bezpieczeństwa. Unieś jedną łapę w dłoni i przytrzymaj delikatnie, ale stabilnie w miejscu. Jeżeli Twój pupil boi się obcinania pazurów, poproś o pomoc członka rodziny lub przyjaciela, aby przytrzymał pupila, co pozwoli Ci skupić się na obcinaniu.

Z pomocą drugiej dłoni zbliż obcinacz do pazura i ustaw go pod kątem 45°. Jednym płynnym, ale ostrożnym ruchem przytnij końcówkę pazura. Unikaj przycinania powyżej łuku zagięcia pazurów, by nie przyciąć za daleko i nie naruszyć nerwu. Oczyść ostrza obcinacza i zdezynfekuj je po każdym użyciu.

Niech obcinanie pazurów będzie przyjemne: zawsze daj pupilowi w nagrodę smakołyk i pochwal po zabiegu. Stopniowo przyzwyczaj pupila do obcinania pazurów - zacznij od przycinania końcówek kilku pazurów, aż w końcu skrócisz wszystkie. Staraj się przycinać pazury pupila raz w miesiącu.

Zbilansowana dieta oraz wysokiej jakości składniki i produkty.

Opinie

Brak opinii

Szwedzka jakość dla Twojego pupilaSzwedzka jakość dla Twojego pupila

1987

Od 1987 roku Husse oferuje darmową dostawę wysokiej jakości produktów dla psów i kotów w całej Europie.

50+

Produkty Husse są dostępne w ponad 50 krajach na całym świecie.

1000+

Ponad 1000 franczyzobiorców doradza i dostarcza produkty pod same drzwi.

Porady żywieniowe i osobista
dostawa do domu za darmo!

Nie masz pewności czego potrzebujesz?

Skorzystaj z naszego wirtualnego asystenta lub spytaj lokalnego przedstawiciela Husse o najlepszą dietę dla Twojego pupila.