Nie wiesz jaką karmę wybrać dla swojego pupila - odpowiedz na kilka prostych pytań i skorzystaj z naszych rekomendacji >>

Artro Plus - preparat wspomagający stawy psa i kota, 30 tabletek

50187c
Naturalny preparat w tabletkach z glukozaminą i chondroityną dla psów i kotów - wpływa na sprawne funkcjonowanie stawów i łagodzi ból.

169,00 zł

Wybierz opcję:
Ilość
dostępność
W magazynie - Dostawa pod wskazany adres w ciągu 1-2 dni
mobility_plus
Mobilność+ - wyjątkowe połączenie MSN, glukozaminy i chondroityny oraz ziół

Suplement diety wspierający funkcjonowanie stawów

Z wiekiem stawy psów i kotów zaczynają funkcjonować coraz gorzej, szczególnie w przypadku zwierzaków pracujących lub genetycznie predysponowanych do wystąpienia problemów ze stawami. Suplementacja diety zapewni dodatkowe wsparcie stawów. By zadbać o właściwą kondycję stawów pupila dbaj o zdrową wagę ciała i zapewniaj pupilowi aktywność fizyczną.

Wyjątkowe połączenie MSN (metylo-suflonyleotynu), glukozaminy i chondroityny pochodzących z zielonych małży oraz roślin - czarci pazur, nagietek lekarski i dziki bratek - wszystkie znane ze swoich właściwości przeciwzapalanych i przeciwbólowych. Artretyzmu nie można całkowicie wyleczyć, jednakże można spowolnić rozwój choroby lub ją powstrzymać w początkowym etapie. Profilaktycznie możesz podawać Artro Plus 3 do 4 razy w roku przez okres 7 dni, szczególnie u psów i kotów ras dużych lub olbrzymich oraz w przypadku wystąpienia pierwszych objawów uszkodzenia stawów.

Mobilność+

Glukozamina, chondroityna i MSM

CHONDROITYNA

Siarczan chondroityny jest podstawowym składnikiem kości. Ma ogromny wpływ na wytrzymałość i sprawność stawów - zwiększa odporność zarówno chrząstki, jak i kości. Chondroityna to naturalna substancja ochraniająca chrząstkę stawową. Przyczynia się do sprawnego funkcjonowania stawów i poprawia ich elastyczność.

GLUKOZAMINA

Glukozamina to aminocukier występujący naturalnie w organizmie i wchodzący w skład macierzy chrząstki stawowej. Pobudza odbudowę chrząstki stawowej, wpływa na sprawniejsze funkcjonowanie stawów i zmniejsza dolegliwości bólowe. Badania pokazują, że glukozamina ma pozytywny wpływ na stawy, pomaga zatrzymać rozpad chrząstki stawowej, co często ma miejsce podczas procesów starzenia.

SIARKA ORGANICZNA - MSM (Methyl Sulphonyl Methane)

MSM to substancja występująca w naturze, powszechnie używana w leczeniu artretyzmu, jest skuteczna w ułatwianiu regeneracji chrząstek stawowych i innych tkanek łącznych w organizmie. Związki organiczne siarki zawarte w MSM są jednym z podstawowych elementów budujących tkankę łączną. Jej związki mają bezpośredni wpływ na stymulację syntezy kolagenu, działają przeciwzapalnie, przeciwbólowo oraz są niezbędne przy odbudowie tkanki chrzęstnej w stawach.

Artro Plus zawiera dodatki w postaci cynku, miedzi i manganu, które dbają o elastyczność chrząstek.

Zalecenia żywieniowe i stosowanie

Psy: 1 tabletka na każde 20 kg masy na dzień.

Koty: ¼ tabletki na dzień.

Produkt należy podawać w sposób ciągły przez 15 dni lub stale w przypadku zwierząt starszych. Należy powtórzyć podawanie Artro Plus 2-3 razy w roku lub jeśli zajdzie taka potrzeba. Preparat może być podawany podczas ciąży, laktacji oraz młodym zwierzętom.

Produkt przeznaczony wyłącznie dla zwierząt! Produkt zawiera substancje powszechnie uznawane za doping!

Produkt na bazie roślin. Każdy zwierzak może reagować inaczej na naturalne substancje obecne w produkcie. Opis działania produktu powstał w oparciu o właściwości roślin zawartych w składzie. Produktu nie należy traktować jak leku. W razie jakichkolwiek pytań o stan zdrowia swojego pupila, skonsultuj się z lekarzem weterynarii.

Wartości odżywcze

Dodatki/tabletka: Pierwiastki śladowe: MSM 500 mg, 3b405 (miedź) 5 mg, 3b503 (mangan) 10 mg, 3b604 (cynk) 10 mg.

Skład/tabletka: siarczan glukozaminy (400 mg), siarczan chondroityny (250 mg), czarci pazur (Harpagophytum procumbens), nagietek lekarski (Calendula officinalis), fiołek trójbarwny (Viola tricolor), substancje wiążące, substancje aromatyzujące.

Może Ci się spodobać

Polecane produkty

249,00 zł

174,00 zł

Bestseller

63,00 zł

Zbilansowane składniki wysokiej jakości

Opinie

5
Brak opinii
100%
0%
0%
0%
0%

Szwedzka jakość dla Twojego pupilaSzwedzka jakość dla Twojego pupila

1987

Od 1987 roku Husse oferuje darmową dostawę wysokiej jakości produktów dla psów i kotów w całej Europie.

50+

Produkty Husse są dostępne w ponad 50 krajach na całym świecie.

1000+

Ponad 1000 franczyzobiorców doradza i dostarcza produkty pod same drzwi.

Porady żywieniowe i osobista
dostawa do domu za darmo!

Nie masz pewności czego potrzebujesz?

Skorzystaj z naszego wirtualnego asystenta lub spytaj lokalnego przedstawiciela Husse o najlepszą dietę dla Twojego pupila.