Wspieramy

 ______________________________________________________________________________________________________________________________________

 Agnieszka Jarecka - Mistrzyni Świata IFSS 2015 w bikejoringu.

 

Agnieszka Jarecka 

 

Agnieszka Jarecka reprezentuje Sekcję Psich Zaprzęgów Trango – Husse Team. Jest licencjonowaną zawodniczką kadry Polskiego Związku Sportu Psich Zaprzęgów. Posiada Międzynarodową Mistrzowską Klasę Sportową i startuje na zawodach krajowych najwyższej rangi oraz zawodach międzynarodowych.
Agnieszka swoje psy żywi karmą Husse Opus Ocean.

 

Najważniejsze dotychczasowe osiągnięcia:
- Mistrzyni Świata IFSS 2015 w bikejoringu - Bristol, Kanada
- Wicemistrzyni Świata IFSS 2015 w skijoringu z 1 psem – Bernau, Niemcy
- Mistrzyni Europy ECF 2011 w bikejoringu – Góra św. Anny, Polska
- II Wicemistrzyni Świata IFSS 2003 w skijoringu juniorek – Hybe, Słowacja
- Wielokrotna Mistrzyni Polski oraz medalistka Pucharu Polski i Europy w skijoringu i bikejoring

 

 Więcej informacji o Agnieszce znajdziesz tutaj.

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________

 Fundacja DOGIQ - psy dla osób niepełnosprawnych.

 

Fundacja DOGIQ

 

Husse Polska jest partnerem Fundacji DOGIQ, która od 2004 roku nieodpłatnie przekazuje osobom niepełnosprawnym wyszkolone psy asystujące, które poprzez swoje specjalne przygotowanie, zwiększają niezależność i samodzielność osób z różnego rodzaju dysfunkcjami.

 

Fundacja DOGIQ prowadzi również działania edukacyjne, które mają na celu podniesienie świadomości społecznej w zakresie roli, jaką pies asystujący odgrywa w życiu osoby niepełnosprawnej. W 2009 roku fundacja była inicjatorem i realizatorem konsultacji społecznych, których odzwierciedleniem jest rozporządzenie zezwalające osobom niepełnosprawnym na wprowadzanie psów asystujących do miejsc publicznych. 

 

Więcej informacji o Fundacji znajdziesz tutaj.

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Nakarm koty z Cote - kocia karma, dla wybranych schronisk.

 

Nakarm koty

 

"Nakarm koty z Cote" to akcja, w której Husse Polska wspólnie z jej organizatorem - marką win Cote -  przekazuje suchą karmę dla kotów do wybranych przez internautów schronisk i fundacji dla zwierząt w całej Polsce. Głosowanie odbywa się poprzez specjalną alikację, głosować można każdego dnia trwania akcji. 

W ostatniej edycji, która zakończyła się w marcu 2016 roku, udało się wspólnie zebrać 4290 kg karmy - to oznacza, że 11 placówek dostało po 390 kg suchej karmy Husse dla kotów.

 

 
Scroll