Referencje

  1. 1
  2. 2
Artur Rakowski
06.05.2016

Artur Rakowski

Jestem właścicielem czteroletniej suczki Molly - miniaturowego sznaucera, który od jakiegoś czasu cierpi na nadwagę i alergię pokarmową. W okresie szczenięcym przebyła również parwowirozę i od tamtego czasu zaczęły się poważne problemy z układem pokarmowym. Jak do tej pory  próbowaliśmy karm różnych marek, ale te nie przynosiły oczekiwanych rezultatów - biegunki powracały, a Molly coraz bardziej cierpiała. Przełom nastąpił, gdy nasi znajomi podarowali nam karmę Husse Light Sensitive. Ku zaskoczeniu karma ta przypadła do gustu naszemu pupilowi, który dotąd stronił od tego typu pożywienia. Dzięki Husse zegar biologiczny Molly uregulował się - biegunki ustały, a waga zaczęła spadać. Apatia i smutek ustąpiły miejsca aktywności i radości z życia. Husse Light Sensitive dała naszemu psu drugie życie, a my znów z nadzieją patrzymy w przyszłość. 

Naxii - sznaucer miniaturka
06.05.2016

Naxii - sznaucer miniaturka

Witam Was ludzcy przyjaciele!

mam na imię Naxii i jestem psim maratończykiem. Uwielbiam zapach lasu, pościgi za sarnami i cotygodniowe treningi z moją właścicielką. Jak na "sportowca" przystało muszę dbać o odpowiednio zbilansowaną dietę. Już od szczenięcia zajadam się Waszymi  specjałami, a najbardziej do gustu przypadła mi karma Lax & Ris. Dzięki niej mam lśniącą, śnieżnobiałą śierść, zdrowe zęby i mocne wytrzymałe kości. Pulpa buraczana zawarta w Lax & Ris  zapewnia mi odpowiednią przemianę materii, a dzięki bogactwu kwasów omega treningi w ekstremalnych warunkach takich jak mróz, deszcz czy wiatr nie są mi straszne. 

Imię i nazwisko właściciela: Aurelia Uchman

 

Jacek Ostrowski
05.05.2016

Jacek Ostrowski

Mam młodego Akiciaka 4,5 miesiąca. Od samego początku Hachi'ko dostaje tylko karmę Waszej firmy Husse Super Premium Valp. Karma i pozostałe smakołyki bardzo smakują Hachi'ko. Uważam że jest to "NAJLEPSZA MICHA W MIEŚCIE" .

Po za tym obsługa jest rewelacyjna . Obsługuje nas p. Jacek Kunicki. Karmę przywozi mi prosto do domu, zawsze jakieś smakołyki niespodzianki, a Hachi wita go z radością jakby to był członek rodziny. Pan Jacek nie tylko dba o dostarczenie karmy, ale również przyjrzy się Hachi i doradza fachowo co i jak podawać lub na co zwracać uwagę.  Uważam że jesteście jako firma bardzo profesjonalni. Hachi uwielbia produkty Husse a ja Was chwalę i polecam innym znajomym.

  1. 1
  2. 2
Scroll