Nie wiesz jaką karmę wybrać dla swojego pupila - odpowiedz na kilka prostych pytań i skorzystaj z naszych rekomendacji >>

Kalendarz Husse 2023

24100c
Cały rok z przepięknymi zdjęciami kotów, psów i koni. Kalendarz ścienny Husse 2023 to 12 kart z najwyższej jakości zdjęciami nadesłanymi w dorocznym konkursie.

99,00 zł

Wybierz opcję:

Zdjęcia najlepszych z dorocznego konkursu

Każdego roku organizujemy na fanpage Husse Polska konkurs na zdjęcia do naszego kalendarza. Bajecznie piękne fotografie zwycięzców uwieczniamy w naszym kalendarzu z imionami autorów oraz ich pupili. 12 wyjątkowych zdjęć psów, kotów oraz koni może towarzyszyć Ci przez cały rok 2023. W kalendarzu ściennym Husse każdego miesiąca czeka na Ciebie niesamowity zwierzak. Dodatkowo zaznaczyliśmy w nim najważniejsze święta, również te psie i kocie, żeby nic Cię nie ominęło.

Zamów karmę, a kalendarz dostaniesz gratis!

Kalendarz możesz kupić oddzielnie lub skorzystać z promocji. Jak to działa? Złóż zamówienie na min. 2 worki 7kg karmy, a kalendarz dostaniesz od nas w prezencie pod choinkę! Karmy można dowolnie łączyć, jednak oba opakowania muszą zawierać minimum 7 kg.

Cały dochód ze sprzedaży kalendarza przeznaczymy na regularnie karmione przez nas bezdomniaki.

Dostępne rozmiary:

Wielkość: A2

Opinie

Brak opinii

Szwedzka jakość dla Twojego pupilaSzwedzka jakość dla Twojego pupila

1987

Od 1987 roku Husse oferuje darmową dostawę wysokiej jakości produktów dla psów i kotów w całej Europie.

50+

Produkty Husse są dostępne w ponad 50 krajach na całym świecie.

1000+

Ponad 1000 franczyzobiorców doradza i dostarcza produkty pod same drzwi.

Porady żywieniowe i osobista
dostawa do domu za darmo!

Nie masz pewności czego potrzebujesz?

Skorzystaj z naszego wirtualnego asystenta lub spytaj lokalnego przedstawiciela Husse o najlepszą dietę dla Twojego pupila.