Filozofia Husse

 Husse. Zdrowe karmy dla zwierząt

Karmy Husse zostały opracowane ze szczególną starannością przez lekarzy weterynarii i dietetyków. Zawierają wyłącznie najwyższej jakości składniki, które przekładają się na zdrowie i wspaniały wygląd Twojego psa. Unikalny proces produkcji pozwala zachować wszystkie wartości odżywcze zastosowanych składników.


Proces produkcji karmy Husse oparty jest na tradycyjnych, skandynawskich recepturach. Nasza nowoczesna fabryka wykorzystuje unikalne, opatentowane technologie podwyższające strawność i smak karmy.


Proces produkcji jest nieustannie monitorowany i testowany przez wykwalifikowany personel.
 Dietetycy Husse czuwają nad właściwą równowagą energetyczną, mineralną i witaminową w odpowiednich rodzajach produktów.

 

HUSSE to...

 ...SZWEDZKA JAKOŚĆ


 

Proces produkcji karm Husse oparty jest na tradycyjnych, skandynawskich recepturach, opracowanych ze szczególną starannością przez lekarzy weterynarii i dietetyków.

Nasze produkty wytwarzane są wyłącznie ze starannie dobranych, wysokiej jakości, łatwostrawnych składników, które kupujemy tylko od sprawdzonych, dbających o środowisko dostawców.

  

...PROFESJONALNA OBSŁUGA


 

Husse to nie tylko produkt, to przede wszystkim usługa dostawy karmy do Klienta. Konsultanci Husse to miłośnicy zwierząt, którzy pomogą dobrać odpowiednią karmę dla Twojego pupila w zależności od jego wieku, rasy czy wagi.

Dzięki naszej usłudze nie musisz już nosić ciężkich worków z karmą ani tracić czasu na zakupy w tradycyjnych sklepach.

Wystarczy złożyć zamówienie a Konsultant Husse skontaktuje się z Tobą, uzgodni sposób płatności i godzinę dostawy zamówienia.

  

Our Vision - Husse Franchisee and happy pets

 

...BEZPŁATNA DOSTAWA


Na terenach, na których posiadamy przedstawicieli zamówienia powyżej 50 PLN zostaną dostarczone bezpłatnie, bezpośrednio przez KonsultantaHusse, o dogodnej dla Państwa porze.

Na pozostałym terenie zamówione produkty wysyłamy w ciągu 24h, firmą kurierską.

 

Dołącz do grona 

ponad 200 000 zadowolonych Klientów HUSSE!

 

Scroll